fotoreportáž-jak na to

Ať už sis od nás zakoupil/a album nebo deník, postup tvoření je stejný. Vše si rozlož na stůl, abys měl/a vše po ruce. Navíc si nachystej nůžky, oboustrannou lepící pásku, washi pásky, tužky, pastelky a fixy. Pokud máš doma nějaké jednobarevné tvrdé papíry, budou se taky hodit. Chceš do deníčku použít fotky? Rozlož si je a seřaď podle data nebo tématu. 

1

Můžeš začít s první, úvodní stránkou. Já chci dělat deník, takže si budu pod nápis DENÍK vkládat papíry a zkoušet, jak se mi stránka bude nejvíc líbit.

1_21_3

Tady je ještě několik mých variant:

1_41_61_5

Nakonec se mi nejvíc líbí bílý podklad a barevné puntíky, takže ji nalepím. Budu používat klasickou a pěnovou oboustrannou lepící pásku. Pěnová mi trochu papír nadzvedne a to udělá stránku zajímavější. Používám kratší pásky, protože při lepení můžu být přesnější. Jakmile by se mi nechtěně přilepila celá strana papíru, už je problém ji odlepit. 

1_71_81_9

A můžu začít tvořit vnitřní strany. Proužkovaný papír jsem si rozstřihla a použila na obě stránky. Nachystala si bubliny a rozmyslela si, co do nich budu psát. Ještě před nalepením si na ně text napíšu. Přiznám se, že jsem jednu zkazila, takže kdyby byla už nalepená, musela bych ji odtrhnout a to nechci. Zase jsem použila oboustrannou lepící pásku, ale také washi pásku se srdíčky.  

121415

Na další dvojstranu chci nalepit fotky ze zimního focení s mojí nejlepší kamarádkou. Jsou fakt dost dobré. Nemusela jsem je ani moc upravovat.

 1718

Na oči sobíka a vnitřky květin jsem použila lepící perly, vypadají moc dobře, co říkáš?

19 

 No a teď moje tajná stránka. No, Tobě ji ukážu, protože tam zatím svou lásku nemám, ale až budu mít, tak ji zamaskuji!

2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení