fotoreportáž-jak na to

Ať už sis od nás zakoupil/a album nebo deník, postup tvoření je stejný. Vše si rozlož na stůl, abys měl/a vše po ruce. Navíc si nachystej nůžky, oboustrannou lepící pásku, washi pásky, tužky, pastelky a fixy. Pokud máš doma nějaké jednobarevné tvrdé papíry, budou se taky hodit. Chceš do deníčku použít fotky? Rozlož si je a seřaď podle data nebo tématu. 

1

Můžeš začít s první, úvodní stránkou. Já chci dělat deník, takže si budu pod nápis DENÍK vkládat papíry a zkoušet, jak se mi stránka bude nejvíc líbit.

1_21_3

Tady je ještě několik mých variant:

1_41_61_5

Nakonec se mi nejvíc líbí bílý podklad a barevné puntíky, takže ji nalepím. Budu používat klasickou a pěnovou oboustrannou lepící pásku. Pěnová mi trochu papír nadzvedne a to udělá stránku zajímavější. Používám kratší pásky, protože při lepení můžu být přesnější. Jakmile by se mi nechtěně přilepila celá strana papíru, už je problém ji odlepit. 

1_71_81_9

A můžu začít tvořit vnitřní strany. Proužkovaný papír jsem si rozstřihla a použila na obě stránky. Nachystala si bubliny a rozmyslela si, co do nich budu psát. Ještě před nalepením si na ně text napíšu. Přiznám se, že jsem jednu zkazila, takže kdyby byla už nalepená, musela bych ji odtrhnout a to nechci. Zase jsem použila oboustrannou lepící pásku, ale také washi pásku se srdíčky.  

121415

Na další dvojstranu chci nalepit fotky ze zimního focení s mojí nejlepší kamarádkou. Jsou fakt dost dobré. Nemusela jsem je ani moc upravovat.

 1718

Na oči sobíka a vnitřky květin jsem použila lepící perly, vypadají moc dobře, co říkáš?

19 

 No a teď moje tajná stránka. No, Tobě ji ukážu, protože tam zatím svou lásku nemám, ale až budu mít, tak ji zamaskuji!

2021